Szokująca kreacja Lady Gagi - Obrońcy praw zwierząt protestują!
Na sztuce nie znam się wcale. Na modzie znam się na tyle, żeby móc stwierdzić co sztuką nie jest.
Kilka dni temu najpopularniejszy serwis plotkarski w Polsce -pudelek.pl- opublikował zdjęcia kreacji, w której na rozdaniu nagród MTV paradowała Lady Gaga.


Sztuka nie zna granic? Możliwe. Podobno ogranicza ją tylko wyobraźnia, która z definicji jest nieograniczona. To nawet logiczne. Mimo wszystko przykro patrzeć na styl, w którym sztuka przekracza granice dobrego smaku i przyzwoitości.


Oryginalny tekst:
To się musiało tak skończyć. Franc Fernandez, projektant sukni z wołowiny, w której pojawiła się Lady Gaga na rozdaniu nagród MTV, został pozwany do sądu przez organizację PETA. Obrońcy praw zwierząt chcą oskarżyć o znęcanie się nad zwierzętami także samą gwiazdę i jej stylistkę. Dodatkowo organizacja pragnie udowodnić, że noszenie butów, sukienki i wątpliwej ozdoby z kotleta było niezgodne z przepisami sanitarnymi.Według zeznań naszych świadków pod koniec wieczora kreacja Lady Gagi roiła się od małych robaczków – czytamy w raporcie, jaki PETA złożyła na policji. Gwiazda siedziała w niej w sali pełnej ludzi i w świetle reflektorów. W takiej temperaturze nawet powleczone specjalną substancją mięso zaczyna gnić. Suknia Gagi była wyraźnie zrobiona z mięsa, które nie zostało uwędzone, więc musiało się rozkładać.


Zeznania osób, które miały przyjemność (?) spotkać Gagę na gali są sprzeczne. Niektórzy utrzymują, że piosenkarka faktycznie śmierdziała zgnilizną. Osoby zaprzyjaźnione z kontrowersyjną artystką przekonują natomiast, że "wszystko było bardzo higieniczne".


To oburzające, że zabiła niewinne zwierzę dla skandalu. Rozumiemy, że niektórzy ludzie mordują dla jedzenia, ale dla mody? – zaatakował pomysł piosenkarki przedstawiciel organizacji.


Według prawa stanowego mięso nadaje się do sprzedaży i użytku do 20 godzin od uboju. Jeśli kreacja Lady Gagi znajdowała się w publicznym miejscu po przekroczeniu tego czasu, gwiazda może mieć problemy z prawem.

źródło: pudelek.pl
fot.: agencja forum

18 komentarzy:

 1. nieładnie jej w czerwonym. zdecydowanie lepiej w czarnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. @Kijaszku: No co Ty nie powiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. komentarz kijwmrowisku mnie rozwalił....

  OdpowiedzUsuń
 4. @Panna marta: Pal go licho z czego był. To wszystko wygląda obrzydliwie.

  @Mademoisell Joana: Kijaszek tylko tak żartował(?) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba wyznaje to hollywodzkie hasło, nie ważne jak byleby mówili. Obrońcą praw zwierząt zdecydowanie nie jestem, ale to juz jest chore.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dajcie spokój, to jakaś masakra.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie, no to prawda, ona lepiej wygląda w czarnym.

  obrzydliwość obrzydliwością (mnie już mało co szokuje) - LG chciała być zaszokować, a to jest płytkie. szokowała jeszcze Madonna, która pokazała się nago na ulicy. na ten temat szkoda strzępić języka.
  klasyka jest nieśmiertelna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba po raz pierwszy na widok kreacji zrobiło mi się niedobrze (czyt.prawie się porzygałam).

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam tak jak LOVE. Miałam nadzieje, że to sztuczne mięsiwo. Błagam, powiedzcie, że to sztuczne mięso...

  OdpowiedzUsuń
 10. @LOVE i @Biurowa: Witajcie w klubie wrażliwych żołądków. A mięso jest prawdziwe. Potwierdzają to białe robale, które zaczęły wychodzić(?) z sukienki, dodam, że nie były to mole.

  OdpowiedzUsuń
 11. @Biurowa - ja się na wszelki wypadek nie przyglądałam wnikliwie..

  OdpowiedzUsuń
 12. Ohyda. Jeśli jeszcze ktoś będzie zafascynowany osobą Lady Gagi, to pokażę mu tę notkę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Fuuu... Ta Lady Gaga to nie równo ma pod kopułą ;/

  OdpowiedzUsuń
 14. @Kamil: Nierówno :)? Patrząc na to co ta kobita z sobą wyrabia zastanawiam się czy ona w ogóle ma jakiś sufit ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. uwielbiam jej kreatywność!!

  ludzie jedzą zwierzęce mięso,jest to równie obrzydliwe,wcale mniej:)
  dlatego krytyka tego stroju jest dla mnie delikatnie śmieszna...ale co kto lubi

  OdpowiedzUsuń
 16. @Gosia: Okej, fajnie, że masz swoje zdanie, które jak każdy z nas masz prawo wyrazić :) Apropo krytki, dla mnie stój w którym wystąpiła LG trudno nazwać strojem pewnie stąd te komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 17. może to sztuczne mięso jak na wystawach w niektórych sklepach czy filmach, bo to co najmniej obrzydliwe chodzić z czymś takim na sobie bleee

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.