Karta internetowa - nowy as w rękawie Banku Zachodniego BZWPolacy coraz chętniej korzystają z zakupów on-line. 

*Jak wynika z raportu przygotowanego przez TNS OBOP na zlecenie bezpieczniejwsieci.org jedna trzecia polskich internautów przynajmniej raz w miesiącu kupuje na portalach aukcyjnych, a prawie jedna czwarta robi w tym samym czasie zakupy w sklepach internetowych. Co ciekawe, aż 40% kupujących on-line przewiduje, że ich zakupy będą rosły, ale pod jednym warunkiem: muszą być proste i bezpiecznie.

Jako pierwszy na przeciw tym oczekiwaniom wyszedł Bank Zachodni BZW, który stworzył kartę do realizowania tego typu płatności. Nie jest to jednak tradycyjna plastikowa karta, a wirtualny twór, którego nie sposób połamać lub nie daj Boże zgubić.

Kilka tygodni temu wziąłem udział w testach karty internetowej Banku Zachodniego BZW. Niespodziewanie testy przebiegły szybko i sprawnie. Na uwagę zasługuje interfejs. Jest bardzo prosty i przyjaźnie nastawiony do użytkownika. Obfituje w czytelne czcionki i spokojne kolory, które zachęcają do korzystania z aplikacji.

Karty internetowa BZW to nowoczesny instrument płatniczy, który daje nam stu procentową kontrolę nad wydatkami. Na on-linowych zakupach możemy szaleć, ale tylko do pewnego momentu. Jeśli stan naszego konta będzie równy 0 to choćby się waliło i paliło nic na krechę nie weźmiemy. Prawda jakie to mądre? Polecam.

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.