Nowy Showroom F&F - już otwarty!

Brytyjska marka F&F potrzebowała niespełna 12 lat, żeby stać się jedną z największych marek odzieżowych w Europie. Najpierw podbiła rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii. Później wkroczyła do Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Ponad 2000 sklepów rozmieszczonych w 11 krajach - to robi wrażenie.


Do niedawna ubrania sygnowane metką F&F były dostępne wyłącznie w hipermarketach Tesco. W 2010 roku został otwarty pierwszy F&F Store w prestiżowym centrum handlowym w Pradze, w Palladium. Po olbrzymim sukcesie w Czechach przyszedł czas na F&F Store w Polsce (Blue City w Warszawie).

Kilka dni temu wraz z Irminą, Olą, Patrycją i Agatą byliśmy na prezentacji jesienno-zimowej kolekcji ubrań F&F. To co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Dobrze skrojone modne kroje, świetne wykończenia detali i bardzo, bardzo przystępne ceny. Jakościowo ubrania zbliżone do tych z reserved, h&m albo innych popularnych sieciówek, w których robicie zakupy, jednak o połowę od nich tańsze.

Poniżej zdjęcia z showroomu F&F położonego w niezwykle klimatycznej kamiennicy przy Chmielnej 26.  Zobaczcie co znajdzie się na wieszakach za kilka miesięcy. Więcej zdjęć wkrótce.5 komentarzy:

 1. Moim zdaniem jakościowo F&F jest dużo lepsze niż większość popularnych sieciówek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię ciuszki z f&f noszą się super, a jakościowo lepiej niż h&m pozdr Martha

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z dziewczynami ubrania z f&f są dużo lepsze jakościowo od tych z hm

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś jeszcze nic nie kupiłem z F&F ale kolekcja zapowiada się ciekawie ;) Czekam na więcej foto.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.