100 YEARS / STYLE / EAST LONDON - genialny trik marketingowy

Reż.: Jake Lun
Minuta i czterdzieści sekund – tyle potrzebowali twórcy filmu 100 YEARS / STYLE / EAST LONDON, żeby pokazać jak zmieniała się moda, muzyka i taniec w robotniczej dzielnicy Londynu na przestrzeni ostatnich 100 lat.

13 września 2011 roku
Biedna dzielnica na wschodnim krańcu Londynu w końcu doczekała się centrum handlowego z prawdziwego zdarzenia. Na East End'zie stanął największy kompleks handlowy w Europie.Jeśli jeszcze nie widzieliście klipu promującego otwarcie Westfield Stratford City - kliknijcie play.


100 YEARS / STYLE / EAST LONDON obejrzało już miliony ludzi na całym świecie. Film na YouTube ma już ponad 5 milionów wyświetleń, był też emitowany w programie Good Morning America.

Film 100 YEARS / STYLE / EAST LONDON to dzieło brytyjskiej agencji The Viral Factory. Zdjęcia trwały aż 4 dni. A wszystkie sceny nakręcono w robotniczej dzielnicy Londynu, East End. Świetna muzyka  to zasługa nominowanego do Oscara, brytyjskiego kompozytora Tristin'a Norwell'a.

Jak Wam się podoba? Jeśli znacie inne ciekawe klipy związane mniej lub bardziej z tematyką bloga napiszcie o nich w komentarzach :)2 komentarze:

  1. Widziałam ! Ten filmik jest genialny. Mogę go oglądać godzinami.
    Pozdrawiam
    Martyna

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie lubię patrzeć na tańczących ludzi, to takie nudne, ale ten filmik jest fajny. K.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.