Seks i Rembrandt w modzie - Suit Supply AW2013

Kampanie Suit Supply budzą ogromne emocje. Są odważne, zapadają w pamięć. Bywają ryzykowne i prowokujące. Zdjęcia z kampanii przewrotnie zatytułowanej "Shameless", które ukazały się w 2010 roku na profilu społecznościowym holenderskiej marki, wywołały wśród internautów takie poruszenie, że po kilku godzinach zostały usunięte przez administratorów facebooka.

Sprawa była na tyle poważna, że dyrekcja kilku centrów handlowych nie zgodziła się na emisję billboardów Suit Supply. Mimo wielu oskarżeń o seksizm, brak szacunku i przedmiotowe traktowanie kobiet kampania "Shameless" osiągnęła wielki sukces.Shameless 2010 Suit Supply

Shameless 2010 Suit Supply

Najnowsza kampania Suit Supply jest absolutnie doskonała. Zdjęcia zrobione we wnętrzach holenderskiego muzeum narodowego Rijksmuseum emanują pięknem, elegancją i powagą. "Suit Supply and The Old Masters" to nazwa najnowszej kampanii, w której modele pozują na tle obrazów XVII wiecznych artystów, takich jak Rembrandt, Vermeer, Hals czy Flinck.

Jesienno-zimowa kolekcja Suit Supply jest idealną propozycją dla mężczyzn ceniących elegancję w nowoczesnym wydaniu, wysoką jakość i modny design. W tym sezonie holenderska marka postawiła na dobrze dopasowane garnitury, dwurzędowe marynarki, kratkę i ekskluzywne włoskie materiały, jedwab, moher i kaszmir.
zdjęcia: http://eu.suitsupply.com


8 komentarzy:

 1. Zdjęcia są genialne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tyle zdjęcia, co obrazy :) Niektóre mają nawet po 7 metrów szerokości. Stylizacje bardzo przyjemne.

   Usuń
 2. Fajne zdjęcia, ale rzeczywiście kampania mocno seksistowska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Shameless było na prawdę głośno. Zdania jak były, tak są podzielone. Jedni mówią, że marka SS strzeliła sobie w kolano inni, że są wyraziści. Co człowiek to inna opinia. Na zdjęciach nie razi golizna, raczej dominacja.

   Usuń
 3. Ojojoj, dobrze, że jestem facetem, bo jako kobieta zapewne bardzo bym się pogniewał :D ale owszem, zdjęcia całkiem fajnie wykonane, widać, że profesjonaliści się napracowali

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjecia!  Zapraszam wszystkich muzyków na www.sound-like.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeglądając trochę na szybko najbardziej w oczy rzucają się brody. Naprawdę świetne brody! ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.